Міні-чат

Наше опитування

Який формат роботи методичного об'єднання для Вас найбільш зручний
Всього відповідей: 4

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 5 » АНАЛІЗ результатів проведення районної практичної інтернет-конференції фасилітаторів інтегрованого курсу «Мистецтво» та «Музичне мистецтво»
10:11
АНАЛІЗ результатів проведення районної практичної інтернет-конференції фасилітаторів інтегрованого курсу «Мистецтво» та «Музичне мистецтво»

АНАЛІЗ

результатів проведення районної практичної інтернет-конференції фасилітаторів інтегрованого курсу «Мистецтво» та «Музичне мистецтво» з проблеми «Використання сервісів веб 2.0 у навчально-виховному процесі» та «Візуалізація як шлях до яскравого, цікавого, доступного уроку»

 

Відповідно до річного плану роботи районної методичної комісії фасилітаторів інтегрованого курсу «Мистецтво» та «Музичне мистецтво»  в період з 27 квітня по 05 травня 2018 року на Інтернет-платформі РМК http://metodmuz.at.ua у дистанційному режимі відбулася районна практична інтернет-концеренція фасилітаторів інтегрованого курсу «Мистецтво» та «Музичне мистецтво» з проблеми «Використання сервісів веб 2.0 у навчально-виховному процесі» та «Візуалізація як шлях до яскравого, цікавого, доступного уроку».

Мета конференції – обговорення та узагальнення результатів наукових досліджень та власних методичних доробок фасилітаторів з питань сучасних тенденцій і перспектив викладання предметів мистецької галузі на основі використання сучасних Інтернет-технологій та технології фасилітованої дискусії.

У практичній інтернет-конференції  взяли участь фасилітатори з 5 закладів загальної середньої освіти району, що свідчить про недостатньо активну участь у даному заході ЗЗСО. Всього на сайті РМК http://metodmuz.at.ua було розміщено розміщено 8 статей, в обговоренні яких взяли участь: 7 педагогів з Марківського НВК, Торського НВК, Софіївського НВК, Куртівського НВК, Новодмитрівського НВК, Кіндратівського СЗЗСО, Іванопільского СЗЗСО

Разом з тим, не зареєструвались,  не взяли участь у роботі конференції та не розмістили жодного матеріалу представники Миколаївського НВК, Олександро-Шультиньского НВК, Білокузьминівського ЗЗСО.

Відповідно до фаху найактивнішими були фасилітатори Марківського НВК (О.М.Фартушна), Новодмитрівського НВК (Ж.В.Толоконникова).

Важливою складовою в проведенні інтернет-конференції є не лише ознайомлення розміщених статей і матеріалів, а й обговорення, зокрема розміщення коментарів, ведення діалогу з авторами інших матеріалів. Так, значну кількість коментарів, зауважень, запитань надали О.М.Фартушна (Марківський НВК), Ж.В.Толоконнікова (Новодмитрівський НВК), Ю.С.Безух (торський НВК),  А.В.Маковлева (Софіївський НВК), А.С.Гриценко (Куртівський НВК) та ін.

Найактивнішою в обміні думками, поглядами, переконаннями була фасилітатор Марківського НВК О.М.Фартушна.

Деяка частина учасників інтернет-конференції були пасивними учасниками обговорення розміщених матеріалів, у обговоренні питань у коментарях  обмежилися кількома повідомленнями, які мали ознаки копіювання чужих коментарів.

Слід відзначити роль адміністрації ЗЗСО району, фасилітатори яких самі взяли участь в обговоренні статей та організували відповідну роботу по інформуванню працівників колективу про проведення інтернет-заходів, зокрема: Марківський НВК, Торський НВК, Софіївський НВК, Куртівський НВК, Новодмитрівський НВК, Іванопільський СЗЗСО

Разом з тим, адміністрація Миколаівського НВК, Олександро-Шультинського НВК та Білокузьминівського ЗЗСО, працівники яких не взяли участі в інтернет-заходах і не розмістили жодного матеріалу,  приділяє недостатню увагу інформуванню, популяризації та залучення педагогічних працівників до інноваційних форм роботи з підвищення власної кваліфікації.

Проведена інтернет-конференція викликала зацікавленість у педагогів не лише ЗЗСО району, але й інших міст України: Києва, Полтави, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Миколаїва.

        За результатами матеріалів інтернет-конференції з урахуванням надісланих пропозицій від навчальних закладів можна визнати  обраний Інтернет-формат проведення зручним і сучасним у порівнянні з традиційними очними зборами-засіданнями. Пропонується розглянути пропозицію щодо узагальнення та розповсюдження даної форми дистанційної Інтернет-діяльності серед інших предметних методичних комісій району.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті районної МК:

http://metodmuz.at.ua/news/vizualizacija_informaciji_meta_prijomi_docilnist/2018-04-26-211

http://metodmuz.at.ua/news/suchasni_zasobi_vizualizaciji_kolazh_pazl_flesh_karta/2018-04-26-210

http://metodmuz.at.ua/news/interaktivnij_plakat_jak_zasib_vizualizaciji/2018-04-26-208

http://metodmuz.at.ua/news/mistectvo_9_klas_testi_labirintami_khudozhnoji_abstrakciji/2018-04-18-200

Переглядів: 69 | Додав: wolkan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

 
Сайт учителя музичного мистецтва Толоконнікової Жанни Василівни


Сайт учителя музичного мистецтва Юанова Станіслава Маграіловича