Міні-чат

Наше опитування

Який формат роботи методичного об'єднання для Вас найбільш зручний
Всього відповідей: 4

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Серпень » 28 » Ярмарок педагогічної творчості «Мистецтво — унікальне джерело естетичного виховання учня Нової української школи»
11:02
Ярмарок педагогічної творчості «Мистецтво — унікальне джерело естетичного виховання учня Нової української школи»

Ярмарок педагогічної творчості «Мистецтво — унікальне джерело естетичного виховання учня Нової української школи»

(для методистів МК (МЦ), керівників міських (районних) МО вчителів мистецтва (образотворчого та музичного мистецтва)

Секція «Ярмарок педагогічної творчості з теми «Мистецтво — унікальне джерело естетичного виховання учня Нової української школи» зібрала 31 фахівця мистецької галузі області. Мета секції — підвищення професійної компетентності вчителів освітньої галузі «Мистецтво» у контексті реалізації завдань Нової української початкової школи.

Очолила роботу секції Ширко А. А, завідувач відділу культури та естетики Донецького облІППО, яка визначила ціннісний потенціал предметів художньо-естетичного циклу в контексті реалізації ідей Концепції «Нова українська школа» та акцентувала увагу на особливих вимогах до розвитку педагогічної майстерності вчителів художньо-естетичного циклу, професійним завданням яких є організація й керівництво процесом введення дітей у світ прекрасного, залучення їх до цінностей національного та світового мистецтва.

Правдівцев П. А., кандидат економічних наук, старший викладач кафедри управління й адміністрування Донецького облІППО, у своїй доповіді «Фінансова грамотність як ключова компетентність сучасної людини» наголосив на тому, що кожен випускник української школи має бути фінансово грамотним, адже саме це в майбутньому допоможе йому стати успішною людиною.

Аналіз та результативність участі вчителів та школярів області у Всеукраїнських та обласних мистецьких конкурсах та заходах у 2017-2018 н.р. висвітила Хмарна Л. В., методист відділу культури та естетики Донецького облІППО. Також Лілія Віталіївна підкреслила важливість правил педагогічної майстерності вчителів.

Практична частина заходу передбачала роботу у форматі міні-тренінгу за темою «Педагогіка партнерства — ключовий компонент Нової української школи», яку провели обласні тренери НУШ освітньої галузі «Мистецтво» Голубова Д. О., учитель музичного мистецтва Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Краматорської міської ради та Крикова Л. Г., учитель музичного мистецтва Дружківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Дружківської міської ради. В інтерактивному форматі вчителі демонстрували інтенсивність групової взаємодії, ділились особистим досвідом і професійними знаннями.

Шепель І. Я., учитель образотворчого мистецтва Костянтинівського навчально-виховного комплексу «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради зацікавила присутніх майстер-класом «Історична спадщина. Диво витинанка».

За результатами роботи ярмарку педагогічної творчості прийнята резолюція:

  1. Забезпечити на місцях оптимізацію взаємодії методиста й керівника МО з художньо-естетичних дисциплін з методистами початкової та дошкільної освіти щодо впровадження художньо-педагогічних технологій в освітній процес Нової української школи.
  2. Сприяти залученню вчителів до колективної взаємодії з метою обміну досвідом і конструюванням оригінальних моделей мистецької освіти в школі в контексті Концепції «Нова українська школа» через творчі групи, науково-практичні семінари з використанням комп’ютерних мережних технологій або технологій взаємодії.
  3. Застосовувати предметно-інтегративний підхід при викладанні предметів мистецьких дисциплін.
  4. Створити обласний центр дистанційної підтримки педпрацівників, які викладають у 1 класах загальноосвітніх закладів, і тренерську школу технологічної майстерності з найкращих фахівців для навчально-методичного забезпечення предмета «Мистецтво» (кейсів, системи завдань, медіаконтенту, контролю знань тощо).

Позитивні відгуки про захід та побажання наступних зустрічей учасники залишили в анкетах зворотного зв’язку.

Ознайомитися з матеріалами заходу можна за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1EUwkmFf92H5LZa7rARsgJEuhycCSW4y6?usp=sharing

Джерело: https://ippo.dn.ua/index.php/novyny/item/570-іv-конгрес-освітян-донеччини-«нова-українська-школа-донеччини-освіта-для-життя»-день-четвертий

 

Переглядів: 35 | Додав: wolkan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

 
Сайт учителя музичного мистецтва Толоконнікової Жанни Василівни


Сайт учителя музичного мистецтва Юанова Станіслава Маграіловича