Міні-чат

Наше опитування

Який формат роботи методичного об'єднання для Вас найбільш зручний
Всього відповідей: 4

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Серпень » 27 » Обласний мистецький освітянський захід «Панорама творчості»
10:37
Обласний мистецький освітянський захід «Панорама творчості»

22 серпня 2017 р. у межах роботи ІІІ Конгресу освітян Донеччини «ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ: національний та європейський вектори розвитку» пройшов мистецький освітянський захід «Панорама творчості» для методистів, керівників МО та вчителів художньо-естетичних дисциплін. У заході взяли участь 33 педагоги області.

Мета заходу – упровадження інновацій у зміст і технології мистецької освіти в контексті Концепції «Нова українська школа».

Учасників заходу привітала завідувач відділу культури та естетики Донецького облІППО Ширко А.А., яка визначила вектори оновлення викладання мистецьких дисциплін в освітніх закладах області у 2017 – 2018 н.р. у контексті Концепції «Нова українська школа» з урахуванням Регіональної програми «ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИМІРІ».

У роботі Панорами творчості взяли участь:

• Ціко І.Г., старший викладач кафедри історії, суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького облІППО, кандидат педагогічних наук;

• методисти, керівники МО, учителі музичного, образотворчого мистецтв, інтегрованих курсів «Мистецтво», «Художня культура».

Під час проведення Панорами творчості розглянуті такі питання:

  • «Освіта Донеччини у європейському вимірі 2017 – 2020 роки».
  • «До проблеми формування медіаімунітету сучасних школярів: дидактичний аспект».
  • «Створення гармонійного музичного середовища як засіб сприяння саморегуляції емоційного стану учнів».
  • «Застосування інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання на уроках мистецьких дисциплін».
  • «Технологічні аспекти впровадження елементів дистанційного навчання для предметів мистецької галузі».

Важливою складовою заходу стала практична частина, що об’єднала всіх учасників актуальним питанням пошуку нових шляхів підвищення якості мистецької освіти області та виявлення ініціативних, творчих освітян (методистів, педагогів) регіону, які розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи, прийоми та форми роботи тощо.

Підсумки Панорами творчості проведені у формі коучингу з теми «Створення мережевої спільноти учителів мистецької галузі Донеччини: можливості та проблеми».

По завершенні були прийняті такі положення резолюції:

  • Під час планування роботи взяти за основу зміни мистецької освіти в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа», особливості введення в освітній процес уроків мистецтва наскрізних змістових ліній і ключових умінь.
  • Організувати діяльність мережевої спільноти вчителів мистецької галузі Донеччини з метою здійснення безперервної художньо-естетичної освіти.
  • Активізувати залучення вчителів предметів художньо-естетичного циклу до участі в районних, обласних семінарах, творчих групах, майстер-класах; вивчати, упроваджувати та пропагувати досвід провідних учителів.

Висловлюємо щиру подяку директорові загальноосвітньої школи № 8 Калініній В.П., педагогам навчального закладу за створення належних умов, сприяння в проведенні Палітри інновацій «Особистість у новій українській школі: психолого-педагогічний супровід та підтримка».

Оригінал: https://ippo.dn.ua/index.php/novyny/item/217-iii-konhres-osvitian-donechchyny-osvita-donechchyny-natsionalnyi-ta-ievropeiskyi-vektory-rozvytku-den-druhyi-palitra-innovatsii-osobystist-u-novii-ukrainskii-shkoli-psykholohopedahohichnyi-suprovid-ta-pidtrymka

Переглядів: 447 | Додав: wolkan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

 

 Сайт учителя музичного мистецтва Толоконнікової Жанни Василівни


Сайт учителя музичного мистецтва Юанова Станіслава Маграіловича