Міні-чат

Наше опитування

Який формат роботи методичного об'єднання для Вас найбільш зручний
Всього відповідей: 4

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 18 » Сучасні презентації для творчого самовираження учнів.
20:53
Сучасні презентації для творчого самовираження учнів.

Сучасні презентації для творчого самовираження учнів.

Розвитку творчих здібностей приділяється багато уваги в різних видах діяльності учня. А художня творчість - один з улюблених видів дитячої діяльності. Творчість - вищий компонент в структурі особистості (Л.С. Виготський, В.В. Давидов, Е.В. Ільєнков, А.В. Петровський, М.М. Поддьяков та ін.). Це - одна із змістовних форм психічної активності дітей, яку можна розглядати як універсальний засіб розвитку індивідуальності, що забезпечує стійку адаптацію до нових умов життя, як необхідний резерв сил для подолання стресових ситуацій і активного творчого ставлення до дійсності. Саме творча діяльність, на думку Л.С. Виготського, робить людину істотою, зверненою до майбутнього, творить його та видозмінює своє сьогодення. Творчість - активна, цілеспрямована діяльність людини, в результаті якої виникає щось нове, оригінальне. Творчі здібності пов'язані з уявою і дозволяють дитині знаходити оригінальні способи і засоби вирішення завдань, придумати казку чи історію, створити задум гри, малюнка. Очевидним є той факт, що традиційних підходів у вирішенні проблеми розвитку творчих здібностей дітей недостатньо. Необхідно наповнити сучасний освітній процес новим змістом, принципами, методичними ідеями, орієнтованими на розвиток творчої спрямованості, ініціативи, інтересу, натхнення.

Одним із прийомів, спрямованих на створення умов для творчого самовираження дитини, є організація роботи з дітьми в нетрадиційній техніці зображувальної діяльності – створення презентацій. 2.1. Нелінійна інтерактивна презентація. Коли набрид стандартний PowerPoint, як щодо створення більш оригінальної презентації? Тоді Вам на онлайн-сервіс Prezi . Тут Вам не доведеться створювати окремі слайди з традиційним «перелистуванням». Презентація в Prezi виглядає єдиним великим полотном, інтерактивним полем, кожен з елементів якого може бути наближений і акцентований в потрібну Вам мить. Така презентація виглядає нестандартно.

2.2. Інфографіка.

Це візуальне відображення даних, призначене для швидкого сприйняття. Адепти інфографічного способу відображення інформації давно зрозуміли просту істину: люди не хочуть витрачати багато часу і сил на нові знання. І єдиний спосіб полегшити їм завдання: добре структурувати інформацію та дуже лаконічно її представити. Якщо Ви стверджуєте, що ніколи в очі не бачили інфографіку, то помиляєтеся. Адже, простіше кажучи, інфографіка — це діаграми, схеми, графіки, карти. І виникли вони аж ніяк не в XXI ст. Просто зараз існує більше інструментів для створення привабливої інфографіки. До Ваших послуг безліч онлайн- сервісів:Visual.Ly, Easel.Ly, Piktochart , Infogr.am Пряме посилання: https://infogr.am/- 840415068436414

2.3. Скрайбінг.

Чому б не перетворити Вашу презентацію на невеличкий анімаційний ролик? Це точно приверне увагу аудиторії та змусить досмакувати Ваші ідеї до кінця. Динамічні анімаційні презентації стають просто-таки мастхевом в арсеналі успішної людини. Тим більше, що створення анімаційних презентацій стає не набагато складнішим за користування звичним вже PowerPoint. Спробуйте спеціальні сервіси і переконайтеся: GoAnimate, Moovly, PowToon.

Пряме посилання : http://www.powtoon.com/show/dy56Uo1lhrU/book/?fb_action_ids=78071363866 7372&fb_action_types=og.comments&fb_source=other_multiline&action_object_ map=%5B861274920556905%5D&action_type_map=%5B%22og.comments%22 %5D&action_ref_map=%5B%5D

Скрайбінг - новітня техніка презентації (від англійського "scribe" - накидати ескізи або малюнки), винайдена британським художником Ендрю Парком для британської організації, що займається популяризацією наукових знань - RSAЦе прийом анімації з ефектом промальовування від руки. Зроблена таким чином презентація точно не залишиться непоміченою. Спробуйте програму Sparcol VideoScribe і подайте свої ідеї ефектно. (7 днів безкоштовно). Пряме посилання: http://sparkolpro.ru/o-programmesparkol/#axzz3IRvj5aGA

2.4.Інтерактивні картинки

Сервіс ThingLink дозволяє додавати додаткову інформацію до фото або картинок за допомогою посилань, тим самим створювати інтерактив. Thinglink може вбудовувати теги – гіперпосилання і текст – прямо на зображення. Доволі простий інструмент, що дозволяє створити інтерактивний матеріал матеріал при мінімумі затрат. Доцільно використати коли треба описати склад, будову чогось чи розтлумачити карту, тощо. Потрібна реєстрація. Можна реєструватися через Facebook і там же опублікувати картинку.

2.5. Анімовані картинки

Кожен знає, що анімована картинка завжди більш вигідно подасть інформацію і приверне увагу ніж статична, тому то і всі полюбляють їх використовувати. Існує безліч сайтів з галереями таких картинок, але нас цікавлять сервіси, що пропонують їх самотужки створити. Виявляється їх теж не мало. В цьому відео уроці https://www.youtube.com/watch?v=zphTWTg86E4 можна дізнатися як самостійно створити анімацію за допомогою онлайн-сервісу Animatron. Наступний прекрасний навчальний відео урок https://www.youtube.com/watch?v=m4M_12aZeQY по онлайн-сервісу ГІФОВІНА. Сервіс безкоштовний, дозволяє створювати gif анімаційні аватарки, банери і слайд шоу з ефектами. Сервіс російський, легкий у опануванні. Не потребує реєстрації. Просто створювати, накладати ефекти, зберігає автоматично на ваш комп’ютер і далі використовуєте за бажанням.

 

Переглядів: 69 | Додав: wolkan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

 
Сайт учителя музичного мистецтва Толоконнікової Жанни Василівни


Сайт учителя музичного мистецтва Юанова Станіслава Маграіловича