Міні-чат

Наше опитування

Який формат роботи методичного об'єднання для Вас найбільш зручний
Всього відповідей: 4

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 7 » Вивчаємо тему «Навчаємось сучасним технологіям. Створюємо хронологічну стрічку он-лайн»
18:41
Вивчаємо тему «Навчаємось сучасним технологіям. Створюємо хронологічну стрічку он-лайн»

Вивчаємо тему «Навчаємось сучасним технологіям. Створюємо хронологічну стрічку он-лайн»

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА Й ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «МИСТЕЦТВО» ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ КОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно до річного плану роботи районної науково-методичної комісії пропонуємо вам у термін з 08 по 14 травня 2018 року в межах дистанційної самоосвітньої діяльності опанувати тему «Навчаємось сучасним технологіям. Створюємо хронологічну стрічку он-лайн».  Завдання на цьому тижні полягає в розвитку компетентності формування особистісно-ціннісного ставлення до мистецтва, здатності до сприймання, розуміння і творення художніх образів, потреби в художньо-творчій самореалізації, духовному самовдосконаленні. та підвищенні компетентності в опануванні сучасних ІК-технологій.  Очікувані навчальні результатами роботи на цьому тижні стануть:

Знання:

- образотворчого мистецтва та його ролі у житті суспільства, культурному середовищі;

- основних понять з курсу образотворчого мистецтва через сприйняття композиції, форми, кольору, об’єму, простору, руху тощо;

- специфіки художньо-образної мови різних видів образотворчого мистецтва та виражальних можливостей художніх технік і матеріалів.

Вміння:

- виховувати в здобувачів освіти емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток художніх інтересів і потреб, естетичних ідеалів, здатності розуміти та інтерпретувати твори мистецтва, оцінювати естетичні явища;

- формування в здобувачів освіти на доступному рівні системи художніх знань і вмінь, яка відображає цілісність та видову специфіку мистецтва;

- розвивати емоційно-почуттєву сферу, художніх здібностей і мислення, здатності до самовираження та спілкування.

- аналізувати та планувати навчально-виховний процес з урахуванням отриманих знань.

Установки щодо:

- планування навчально-виховного процесу з урахуванням знань з освітньої галузі мистецтва;

- залучення засобами мистецтва до національної та світової культур;

- формування позитивного ставлення до світу на основі емоційно-чуттєвого досвіду та залучення до художньо-творчої діяльності шляхом опанування основних правил-понять на чуттєвому рівні;

- розвитку чуттєво-емоційної сфери, художньо-образного мислення, потреби і здатності до художньо-творчої самореалізації;

- спонукання до необхідності вносити сучасні елементи інформатизації та візуалізації в освітній процес в галузі мистецтва.

 

Кінцевим продуктом практичної частини роботи стане створення Вами конкретного Інтернет-продукту «ХРОНОЛОГІЧНА СТРІЧКА «ВИДАТНІ УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ». З інструкцією та практичним прикладом щодо створення й розміщення хронологічної Інтернет-стрічки можна ознайомитися на сайті районної методичної комісії:

http://metodmuz.at.ua/news/navchaemos_suchasnim_tekhnologijam_stvorjuemo_khronologichnu_strichku/2018-05-07-221

приклад практично щойно створеної хронологічної стрічки:

http://metodmuz.at.ua/news/khronologichna_strichka_vidomi_ukrajinski_kompozitori/2018-05-07-222

Рекомендована література за темою знаходиться за посиланням:

http://metodmuz.at.ua/news/rekomendovana_literatura_za_temoju_realizacija_osvitnoji_galuzi_mistectva_v_derzhavnomu_standarti_bazovoji_i_povnoji_serednoji_osviti/2018-05-07-219

Відповіді на питання та гіпер-посилання на створену хронологічну стріку очікуємо у коментарях на сторінці веб-ресурсу РМК:

http://metodmuz.at.ua/news/pitannja_do_fasilitatoriv_osvitnoji_galuzi_mistectvo_za_temoju_realizacija_osvitnoji_galuzi_mistectva_v_derzhavnomu_standarti_bazovoji_i_povno/2018-05-07-220  Нагадуємо про необхідність реєстрації на  сайті для залишення коментарів.

Увага! Якщо ви не зможете подолати технологічні труднощі з розміщенням ваших матеріалів у коментарях на сайті пропонуємо вам надіслати ваші роботи в ВОРД-форматі на адресу керівника РМК professor.dn@ukr.net з приміткою «Хронологічна стрічка» у термін до 14.05.2018 року.

Сподіваємось, що опанування новими ІК-технологіями сучасної освіти не стане перешкодою на шляху Вашого професійного зростання та дозволить піднести викладання мистецьких дисциплін у районі на сучасний освітній рівень! Зичимо успіху та творчої наснаги в вашій роботі!

 

Переглядів: 71 | Додав: wolkan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

 
Сайт учителя музичного мистецтва Толоконнікової Жанни Василівни


Сайт учителя музичного мистецтва Юанова Станіслава Маграіловича